Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"****** Enerji Bakanı iken rüşvetle benzin aldım"

"Baykal Enerji Bakanı iken rüşvetle benzin aldım" Empty "****** Enerji Bakanı iken rüşvetle benzin aldım"

Mesaj  Administator Paz Nis. 06, 2008 11:42 pm

Erdoğan: "CHP'nin başında Deniz ****** gibi birinin bulunması çok yararlı"

"Baykal Enerji Bakanı iken rüşvetle benzin aldım" Erdoganrusvetkucuukkk123AKP Malatya Gençlik Kolları 2'nci Olağan Kongresi'nde konuşan Başbakan Erdoğan, AKP hakkında Anayasa Mahkemesi'nde açılan kapatma davasına ilgili görüşünü açıklarken her zaman demokratik yoldan mücadeleyi sürdüreceklerini söyledi. Deniz ******'ın hiçbir amacı bulunmadığını, CHP'nin ilk seçimde ‘toz-duman' olacağını öne süren Erdoğan, “Biz sandıkta mağlup olanlarla, demokratik olmayan yollarla mücadele etmeyen bir kadroyuz. Hiçbir zaman AKP antidemokratik yolların aktörü olmayacaktır, bunu böyle biliniz” dedi.

Erdoğan, konuşması sırasında ‘Vur, vur inlesin, Deniz ****** dinlesin' sloganı atılınca “CHP'nin başında Deniz ****** gibi birinin bulunması çok yararlı. Onların hiçbir amacı yok, biz hizmeti amaçlıyoruz” dedi.

Millete egemen değil, hizmetçi olmak istediklerini ve durmadan mücadeleye devam edeceklerini söyleyen Erdoğan, “Onlar sadece komplo teorileri üretirler, biz ise hizmet yarışındayız. Gazi Mustafa Kemal ******’ün dediği gibi millete efendilik yoktur, millete hizmet vardır. Bizler ve bu gördüğünüz kadro sizlerin efendisi değil, hizmetkarınızdır. Parti kurulduğu zaman söylediğim gibi ‘Söz de, karar da milletindir.' Kimse bunun önüne geçemez. Yeter ki biz milletimizin gönlündeki yerimizi koruyalım” dedi.

Başbakan Erdoğan, ‘Ankara’ya kilitlenip' kalmış veya başkente odaklanan siyasetçilerin kendilerini izlemekten yorgun düştüğünü savunurken, son bir ay içerisinde Siirt, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Ege, Karadeniz'deki kongrelere katıldıklarını, ‘Ayağının tozuyla' İsveç'ten döndükten sonra Trabzon, Erzurum, Malatya'ya geldiklerini söyledi.

Salonda bulunanların ‘Demokrasinin yıldızı Erdoğan' diye tempo tutması üzerine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Demokrasiye tek yıldız yakışmaz. Sizler demokrasinin yıldızısınız. Demokrasilerde sözde, kararda milletindir. Bu demokrasinin bir ilkesi olarak tarihe geçecek. Millet ne derse o olur. Bunu bilmeyenler öğrenecek ve bilecek. Duymayanlar olabilir. Duyanlar duymayanlara anlatacak. Biz, Türkiye için yola çıktık” dedi.

Türkiye artık bugün 1'inci ligde oynayan büyük bir ekonomi haline geldiğini kaydeden Erdoğan, “Onlar borçlandılar, biz ödedik. ******'ın enerji bakanı olduğu zaman onlar Ankara'da Bakanlar Kurulu'nda palto giyerek toplantı yapıyorlardı. Rüşvet vererek akaryakıt istasyonundan benzin alınıyordu. Ben de aldım ondan biliyordum. Ama biz bunu yaşatmayacağız. Bizim gençliğimiz elinde satır, döner bıçağıyla dolaşan gençlik olmasın. Kalemi, kitabı, bilgisayarıyla dolaşan gençlik olsun” dedi.
Administator
Administator
Admin
Admin

https://kobraforum.yetkin-forum.com

- Similar topics